Team Slaskete seirer!

I kveld var det første Quiz-runde på Huset, og for første gang i historien stilte Team Slaskete til start. Og det gikk over all forventning, vi gikk seirende ut av dysten. Laget vårt i kveld besto av Lars Sigurdson, Lars Mølster og meg selv. Spesielt stolte er vi selvsagt over at vi henviste fjorårets sammenlagtmestere (Mennsa Kluben) til en tredjeplass.

Også verdt å nevne er at undertittelen på laget vårt i kveld var «Think Testicles», etter påskriften på Lars’ t-skjorte. Såfremt Lars har noe kul påskrift på t-skjorten sin hver gang, skal vi bytte undertittel i takt med denne.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.